Katı Yakıtlı Buhar Jeneratörü

Katı Yakıtlı Buhar Jeneratörü

- Her türlü katı yakıt yakabilme özelliği.
- Katı yakıt manuel ve otomatik beslemeli. Katı yakıt; fueloil, doğalgaz ve fueloil katı yakıtı aynı anda yakabilme özelliği.
- Kondes suyu baca gazı eşanjörü sayesinde ısıtılmış ve hazırlanmış olarak besleme özelliği.
- Hava besleme fanı, taze havasını baca gazı hava eşanjörü sayesinde hazırlanmış şekilde besleme özelliği.
- Borusuz ve ısı plakalı olması sebebi ile boru değişimi ve sık bakım görme gibi problemler yaratmadığı gibi, temizliğinin çok kısa sürede yapabilmesi sık devre dışı olmasına engel olacaktır.
- Kompakt taşınabilir ve kaide üzerinde olması sebebi ile yer değiştirme , taşıma ve kompakt ölçüsü ile her yere sığabilen bir makine görünümündedir.
- Buhar jeneratörü bütün olarak hazır vaziyette olup bulunduğu yere elektrik, besleme suyu, kazan baca bağlantısı yapıldığı gibi jeneratör kısa süre içinde devreye girebilir.
- Sistemde ikinci yanma basınç sıcaklık fan kontrol gibi kontrol sistemleri olduğu için diğer buhar kazanlarına göre %35 daha ekonomik çalışmaktadır.
- İkinci yanma odası ve yüksek hararet karşısında atık gaz oranı az olduğu için yüksek kapasitelere kadar baca filtresiz çalışma imkanı.
- Sistem üzerindeki cihazlar kondens pompası kondens tankı ve buna benzer aksesuarlar bir araya toplandığı için bakım ve kontroller çok pratik bir şekilde olacaktır.
- Kazan baca çıkışına kadar kapak dahil mükemmel izolasyon ve ses izolasyonu ile az enerji kaybı sessiz mükemmel bir kompakt cihaz.
- Fırın boya ile makine görünümünde katı yakıtlı olduğu halde çevresini kirletmeyen Alman teknolojisiyle üretilen ekonomik emsalsiz bir ürün.
- Almanya Patentli Üstün Teknoloji ile üretilmektedir. U Serisi: Uslukol Marka Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenmiştir.

Kapasite:400k - 3000kg kcal/hr

Detaylı Bilgi için Bize Ulaşın